Z miłości do smaku
i spotkań przy stole

Chcemy, żeby każdy miał dostęp do dobrej kuchni - takiej, którą sami kochamy

Kim jesteśmy

Nasz zespół jest związany z branżą gastronomiczną od 20 lat. Przenosiliśmy światowe kuchnie do Polski, prowadząc restauracje i tworząc catering dietetyczny Warszawski Dzień. Po latach postanowiliśmy zaproponować miłośnikom dobrego jedzenia coś, czego brakowało na polskim rynku. Tak powstało Przygotowane.

about us - details
about us - details

Nasza misja

Chcemy przywrócić pozytywne skojarzenia z kuchnią – zmienić codzienny obowiązek w źródło radości z tworzenia smaku i spotkań z bliskimi przy stole. Przypominamy, że wyjście do restauracji nigdy nie da takiej satysfakcji, jak samodzielne przygotowanie pysznego posiłku.

about us - details
about us - details

W co wierzymy

step image

Wyraz miłości

Gotowanie dla bliskich to najpiękniejsze podziękowanie, a każda potrawa smakuje lepiej, gdy włoży się w nią serce.

step image

Dostępność

Jakościowa kuchnia powinna być dostępna dla każdego bez względu na lokalizację czy umiejętności kulinarne.

step image

Zero waste

Gotując z nami nie marnujesz jedzenia, a większość naszych opakowań jest biodegradowalna.

Od szefów kuchni dla kucharzy

Autorami naszych dań są wybitni polscy szefowie kuchni. To oni tworzą przepisy, wybierają do nich składniki i tłumaczą, jak przyrządzić posiłki. Dzięki ich know-how każdy kucharz, nawet początkujący, może zaskoczyć bliskich mistrzowskim daniem.

Jakość na pierwszym planie

Aby gotować jak mistrz kuchni, potrzebujesz najlepszych składników. Dlatego wybieramy produkty, których nasi szefowie używają w swoich restauracjach i nie uznajemy kompromisów. Dajemy Ci dostęp do wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości, których nie znajdziesz w lokalnym sklepie.

about us - quality
about us - quality